Kraakbeweging Utrecht – Affiche De Krakelaar 2020 – Te Kraak – Kraak de crisis

de krakelaar

Prijs

niet te koop-behoort tot privécollectie-zie de home pagina

Roeping

Land

Nederland- Utrecht

Jaartal / periode

2020

Neem contact op

Neem contact op

Ben je geïnteresseerd in een object of heb je een vraag? Stel gerust je vraag aan ons.

Je gegevens worden beveiligd verstuurd en opgeslagen.

kosmosia vrouw

100% vrijblijvend. Je zit nergens aan vast.

Bijna altijd binnen 24 uur een reactie. Meestal dezelfde dag nog.

Je kan ook altijd bellen wanneer het jou uitkomt.

  • Foto's
Foto's

Omschrijving

TE KRAAK - DE KRAKELAAR - Protest affiche van de kraakbeweging uit Oktober 2020.

Deze affiche tegen de leegstand werd op 1 Oktober 2020 in diverse steden op de ramen van leegstaande panden geplakt. Het heeft op het eerste gezicht het uiterlijk van een makelaarsposter voor TE HUUR. Deze poster belandde voor de reclameposters van de makelaars op de ramen van leegstaande winkel- en kantoorpanden, woningen,etc. in o.a. Groningen, Amsterdam, Den Haag, Ede-Wageningen en Utrecht.

Deze datum was gekozen omdat het 10 jaar geleden was dat de wet Kraken en Leegstand werd ingevoerd. [witreg Deze affiche was aangeplakt bij de Oude gracht in Utrecht. Een ludieke aktie van de kraakbeweging en sympathisanten.

Een geweldig creatief ontwerp met het monopoly mannetje "Uncle Gerry Pennybag Oneil" van het monopoliespel (in Engels Monopoly) maar dan met een breekijzer in zijn handen 😉